Kosmetika: Duolift expert

<< návrat zpět

Duolift expert je nejnovější francouzský přístroj, který se dá využít jak pro kompletní ošetření obličeje. přístroj využívá nejmodernější technologie ultrazvuku, luminoterapie a podtlaku. společně s francouzskou dermokosmetikou adm vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť, hydratuje, léčí akné, pigmentové skvrny, pleť dokonale čistí a regeneruje. doulift expert je nejlepší volba proti tvorbě vrásek neboť v maximální míře redukuje projevy stárnutí nejen na obličeji ale i krku. přístrojové ošetření je nesrovnatelné s ručním ošetřením. bezbolestné čištění pomocí ultrazvukové špachtle a expresní terapie s okamžitým účinkem a je snem každého klienta. ošetření je možné provádět jednorázově místo klasické kosmetiky nebo v sérii několika ošetření, které celkový efekt prodlouží. celková kúra se skládá ze 6 návštěv: 1-2 návštěvy týdně a následně jednou za měsíc.

Duolift expert získal cenu nejlepší produkt  WORLD OF BEAUTY & SPA 2009 společnost Beauty expo pod odbornou záštitou sdružení prokos připravuje každoročně soutež produktů beauty expo & prokos products awards. základní filozií soutěže je ocenění výrobků, které patří k absolutní špičce ve svém oboru.
 

Doulift expert pracuje na 4 hlavních principech:

1. ultrazvuková špachtle - soft peeling
ultrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, který naprosto bezbolestně a velmi účinně hluboce čistí pleť a odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky, provádí velmi jemnou mikromasáž.

2. ultrazvuk
ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky. aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje.

3. luminoterapie (chromoterapie)
je založená na principu působení světla určité vlnové délky prostřednictvím barevných led diod. luminoterpie zesiluje účinky ošetření. dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následnému viditelnému vyhlazení vrásek v obličeji.

Dermokosmetika ADM (advance derma method)

  1. ADM kosmetika byla speciálně vyvinuta tak, aby tvořila s přístrojem duolift® expert dokonalou symbiozu.

  2. Kosmetické přípravky zaručují okamžité a dlouhotrvající účinky.

  3. Vypracované metody a protokoly umožňují řešit řadu problémů pleti, jako např.: vrásky, dehydratace, potřeba bělení, stařecké skvrny, oční kontury, mastná pleť, akné, citlivá pokožka, post ipl efekty, efekty po chirurgickém zákroku, zeštíhlení a zpevnění apod.

  4. Suroviny, které byly pečlivě vybrány v laboratoři, jsou nejvyšší a kvality. veškeré ingredience byly kontrolovány farmaceutickým průmyslem.

  5. V každém receptu je široké rozpětí účinných látek (až 17 aktivních koncentrátu), které pomáhají bojovat s různými problémy.

  6. Produkty jsou vysoce účinné, spolehlivé a bezpečné. bezpečnostními testy bylo zjištěno, že nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

  7. Textury nejsou mastné a jsou jednoduše absorbovány do pleti.

  8. V porovnání s klasickým přístupem je dosahováno nesrovnatelně vyšších efektů, neboť spojení přístrojů se speciálně vyvinutou dermokosmetikou je v naprosté symbioze. k profesionálnímu použití je určeno třináct produktů a pro domácí péči jedenáct produktů.

Otevírací doba - kosmetika

Pondělí - Pátek8:00 - 16:30
Sobotadle dohody